*


NASIL YAPARIZ ?

Başarılı ilişkiler, başarılı projelerin temel unsurudur.

Müşterilerimizi her zaman dikkatli dinler ve en açık şekilde işbirliği yaparız. Açıkça tanımlanmış bir sürecimiz vardır ve bununla birlikte etkili bir rehberliği de sunarız.

Yaklaşımımız ve yöntemlerimiz 5 temel öğe üzerine kuruludur. Müşteri, Yer, Pazar ve Fikir. Her biri eşit değerde önem taşır ve başarılı bir proje için işbirlikçi bir sürece ihtiyaç duyar.

Müşteri

Ana öğeleri ve görüşümüzün temeli her zaman müşterilere dayanır.

Pazar

Son kullanıcıların ve yetkili kişilerin bulunduğu sosyal/kültürel/ekonomik ortam projenin yönünü belirleyen önemli bir unsurdur.

Yer

4 öğe de eşit değerde olsa da en etkili faktör yerdir. Yer değişmez ve kesindir.

Santiye
Uygulama alanında gereken revizyonların işin bütünlüğünü bozmadan, müşterinin ihtiyaçlarına ve tasarımı bozmadan en iyi inşaat kalitesinde teslimi prensibindedir.

YAKLAŞIMIMIZ

Yeniliği, mükemmelliği ve sürekli gelişimi hedef alan anlayışımızla her projeye tertemiz bir sayfa açarak başlarız. Çalışmalarımız kısıtlamalar ve peşin hükümlerden sıyrılarak çalışma süreçlerinde organik olarak gelişir. Sıkı ve her daim planlı çalışmalarımızla her projemiz eşsizdir.

Teslimat sürecinde tasarımın bütünlüğü en başından beri sağlanarak korunur ve bu sayede tüm işlemler sorunsuz ve etkili geçer.

Çalışmaların başında her zaman müşterilerimize kesinlik ve güvenilirliği sunarız. Projeler zamanında ve bütçe dışına çıkmadan müşterilerin tam istediği şekilde teslim edilir.